Valtra Ciągniki światowej klasy

SERIA S 290 - 400 KM

Valtra serii S czwartej generacji to ciągnik, którego zrównoważone osiągi pomogą uzyskać najwięcej z nowej inwestycji - maksymalną wydajność przy minimalnych kosztach.

Niezawodność ciągników serii S jest wynikiem idealnego zintegrowania gruntownie przemyślanych detali:

1. Silnik AGCO POWER 84 AWF : fińskie serce i światowy pionier!.  Pierwszy silnik do ciągników spełniający wymagania normy emisji Tier 4 Final - 2 sekwencyjne turbosprężarki , niskie zużycie paliwa - zaledwie 258 g/kWh

2. Przekładnia AVT

3. Ergonomiczne elementy sterujące, pneumatyczne zawieszenie , obrotowy fotel operatora, opcjonalny system jazdy tyłem Twintrac

 

Zobacz szczegóły

SERIA T 155 - 250 KM

Ciągniki serii T charakteryzuje się doskonałymi parametrami trakcyjnymi i przyczepnością dzięki dużemu rozstawowi osi i rozkładowi  masy w stosunku 40/60 %. Odlewana rama ładowacza czołowego jest w pełni zintegrowana z konstrukcją ciągnika. Zintegrowany przedni TUZ  oferuje najwyższy udźwig na rynku, wynoszący  51kN, a podnośnik tylny 95 kN. Unikalna wysokośc podnoszenia, wynosząca 890 mm, ułatwia pracę maszynami rolniczymi.  Ciągnik Valtra serii T może być wyposażony w trzyzakresowy, elektrycznie sterowany WOM lub WOM z dwoma zakresami obrotów i obrotami zależnymi.

Dzięki wynoszącemu 2995 mm rozstawowi osi ciągnik serii T zapewnia dobrą stabilność i pewną jazdę. Ten ciągnik osoga ponadto nowy poziom zwrotności, przy promieniu skrętu wynoszącym zaledwie 5,25 metra, dzięki zastosowaniu wąskiej konstrukcji silnika, zintegrowanego przedniego podnośnika i przedniego WOM. Zastosowana konstrukcja ramy umożliwiła nam zaprojektowanie pokrywy silnika w sposób poprawiający widoczność. Chociaż ciągnik serii T ma wysoki prześwit wynoszący 60 cm,  kabina jest osadzona nisko, dzięki czemu jet to najbardziej kompaktowy 6-cylindrowy ciągnik na rynku.

Zobacz szczegóły

SERIA N 105 -185 KM

Ciągniki z nowej serii N prowadzą się jak małe traktory, a pracują jak wielkie maszyny. Są wyposażone w najpotężniejszy silnik w tej klasie pojazdów, a mimo to zachowują zwrotność, która pozwala na bardzo precyzyjne kierowanie. Obniżone zużycie paliwa i dłuższy okres międzyserwisowy znacznie ograniczają całkowity koszt eksploatacji tych ciągników.

Zobacz szczegóły

SERIA A

Lekkie i zwinne ciągniki serii A doskonale nadają się do wszelkiego rodzaju prac gospodarskich. Małe rozmiary, zwarta budowa i zwrotność wyjątkowo sprawdzają się w gospodarstwach zajmujących się zarówno uprawą jak i hodowlą, jak też i w warunkach leśnych oraz miejskich.

 

Zobacz szczegóły

SERIA A MAŁA

Mała seria A składa się z 3 modeli ciągników kompaktowych i 3 modeli ciągników sadowniczych.

Modele ciągników  kompaktowych: A53C A63C A73C

Są to wszechstronne, ciągniki wielozadaniowe:
• Modele bez kabiny oraz wyposażone w kabinę
• Napęd (2WD) i na 4 koła
• Skrzynia biegów 12 do przodu + 12 do tyłu

Modele ciągników sadowniczych: A53G A63G A73G.
Są to  wszechstronne, ciągniki wielozadaniowe

• Modele bez kabiny
• Napęd na 4 koła
• Skrzynia biegów 12 do przodu + 12 do tyłu

 

 

Zobacz szczegóły

Ciągniki leśne seria A,N,T,S

Kraje skandynawskie słyną z najwyższej fachowości w dziedzinie leśnictwa. Jest faktem, że główną gałęzią przemysłu Finlandii jest pozyskiwanie drewna. Dzięki tej spuściźnie ciągniki Valtra mogą być budowane z szeroką gamą opcji istotnych dla zastosowań w warunkach leśnych. Konstrukcja przeznaczeniem przystosowana jest do współpracy z wieloma dodatkowymi maszynami, urządzeniami i wyposażeniem. Osłony, podpory żurawi leśnych i wyciągarki należą do wyposażenia, które można bardzo łatwo montować na konstrukcji podstawowej, bez żadnych poważnych modyfi kacji ciągnika.
Obecnie wielu producentów specjalistycznego wyposażenia współpracuje z Valtrą. I wszyscy są zgodni co do tego, że Valtra spełnia ich oczekiwania określane wymaganiami profesjonalnych Klientów.

Zobacz szczegóły

Ciągniki komunalne seria A,N,T,S

Ciągniki Valtra mają opinię uniwersalnych i niezawodnych ciągników do wszystkich prac komunalnych, niezależnie od pory roku: do czyszczenia ulic, prac z wykorzystaniem ładowacza czołowego, konserwacji poboczy, piaskowania, odśnieżania, transportu ładunków i wielu innych. W istocie, ciągniki Valtra są idealne dla szerokiej gamy zadań.
Ciągniki z międzynarodową wiarygodnością!
Ciągniki Valtra są wyjątkowo przydatne dla wielu prac komunalnych dzięki ich znakomitej hydraulice, szerokim możliwościom podłączania całej gamy maszyn komunalnych, niezawodnym silnikom i ergonomicznym kabinom z doskonałą widocznością. Wszystkie te elementy połączone są z rozwiązaniami dostosowanymi do indywidualnych potrzeb klienta. Unikalna skandynawska funkcjonalność sprawia, że każdy może z łatwością używać ciągnika Valtra.
Tajemnica uniwersalności i przydatności Valtry w każdych warunkach polega na tym, że ciągnik produkowany jest na zamówienie przy wykorzystaniu jedynego w swoim rodzaju systemu zamówień Valtra à la Carte. Indywidualnie zbudowany ciągnik Valtra jest tak uniwersalny jak Twoje potrzeby – bez niepotrzebnych lub kosztownych dodatków. Rezultatem jest zwiększona wydajność we wszystkich pracach komunalnych.

 

Zobacz szczegóły