Krukowiak Opryskiwacze polowe i sadownicze

TAJFUN 400/SAD - OPRYSKIWACZ SADOWNICZY

Opryskiwacze sadownicze serii TAJFUN przeznaczone są do wykonywania zabiegów ochronnych na plantacjach sadowniczych i ogrodach przydomowych. Największą zaletą opryskiwaczy jest ich niezawodność i nowoczesność. Solidna konstrukcja, zabezpieczona przed korozją powłoką lakierniczą o wysokiej jakości, wykonana metodą proszkową, ułatwia utrzymanie maszyn w czystości.
Zobacz szczegóły

TAJFUN - OPRYSKIWACZE SADOWNICZE

Opryskiwacze sadownicze serii TAJFUN przeznaczone są do wykonywania zabiegów ochronnych na plantacjach sadowniczych i ogrodach przydomowych. Największą zaletą opryskiwaczy jest ich niezawodność i nowoczesność. Solidna konstrukcja, zabezpieczona przed korozją powłoką lakierniczą o wysokiej jakości, wykonana metodą proszkową, ułatwia utrzymanie maszyn w czystości.
Zobacz szczegóły

GOLIAT - OPRYSKIWACZE POLOWE PRZYCZEPIANE 2500-3500 l

Opryskiwacze przyczepiane z serii GOLIAT są przeznaczone do wykonywania zabiegów ochrony roślin i nawożenia płynnymi nawozami w dużych i bardzo dużych gospodarstwach. Są to obecnie największe i najnowocześniejsze opryskiwacze produkowane w kraju o bogatym wyposażeniu standardowym. Szeroki wybór belek polowych, bogate wyposażenie sprawia, że opryskiwacze przyczepiane są interesującą propozycją nawet dla najbardziej wymagających odbiorców. Największą zaletą opryskiwaczy GOLIAT jest ich niezawodność i nowoczesność.
Zobacz szczegóły

GOLIAT TURBO - Opryskiwacze przyczepiane 2500, 3500 litrów

NOWA TECHNOLOGIA OPRYSKIWANIA - "POMOCNICZY STRUMIEŃ POWIETRZA"

OGRANICZONE ZNOSZENIE CIECZY ROBOCZEJ

  • pomocniczy strumień powietrza nadaje cieczy większej prędkości ograniczając ich znoszenie przez wiatr.
  • możliwość pracy przy wietrze do 8 m/s.ZREDUKOWANIE DAWKI CIECZY ROBOCZEJ
  • pokrycie znacznie większej powierzchni drobnymi kroplami, redukuje ilość stosowanych pestycydów.
  • WIĘKSZA PRĘDKOŚĆ ROBOCZA
  • większa energia kropel na drodze od rozpylacza do blaszki liściowej, pozwala na szybszą jazdę
    podczas zabiegu nawet do 10 km/h bez negatywnych skutków znoszenia.
Zobacz szczegóły

MASZYNY OKOPOWE DO ZBIORU ZIEMNIAKÓW

Kopaczka Z 653
Kopaczka przenośnikowa do ziemniaków
Z 653 jest maszyną dwurzędową, zawieszaną, napędzaną od WOM współpracującego ciągnika. Kopaczka służy do kopania dwóch redlin, odsiania ziemi
i ułożenia wykopanych ziemniaków w wał podłużny za sobą na polu wykopanym. Przystosowana jest do pracy na plantacjach o szerokości międzyrzędzi 70 do 75 cm na glebach lekkich i średniozwięzłych o wilgotności do 18%, plonie porostu do 10 t/ha.
Kopaczka może współpracować z ciągnikami wyposażonymi w trzypunktowy układ zawieszenia i wał odbioru mocy (WOM) klasy 0,9 typu 4K4 i ciągnikami klasy 1,4.
Zobacz szczegóły

SERIA SATURN - maszyny do zbioru cebuli

Maszyny z serii SATURN przeznaczone do zbioru cebuli, usprawniają średnim i dużym plantatorom uciążliwy proces zbioru tej rośliny. Pełny asortyment polecanych przez producenta maszyn można przystosować do różnego rodzaju technologii zbioru tych roślin.
Solidna konstrukcja maszyn, zabezpieczonych przed korozją powłoką lakierniczą o wysokiej jakości, wykonana metodą proszkową, została sprawdzona podczas wielu lat pracy w trudnych warunkach pracy na plantacjach całego kraju. Maszyny współpracują z ciągnikami rolniczymi klasy 0.6 T i powyżej.
Zobacz szczegóły

Opryskiwacze zawieszane OPTIMAL MCC

Opryskiwacze zawieszane OPTIMAL MCC przeznaczone są do wykonywania zabiegów ochrony roślini nawożenia płynnymi nawozami w małych i średnich gospodarstwach rodzinnych. Są one szczególnie przydatne do przeprowadzania zabiegów w trudnych warunkach terenowych i na mniejszych areałach, gdzie użycie opryskiwaczy zaczepianych nie jest możliwe lub jest ekonomicznie nieuzasadnione. Szeroki wybór spośród różnych pojemności zbiorników i długości belki polowej, bogate wyposażenie standardowe i dodatkowe sprawia, że opryskiwacze zawieszane mogą zadowolić nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Zobacz szczegóły

Opryskiwacze zawieszane HEROS

Opryskiwacze zawieszane HEROS przeznaczone są do wykonywania zabiegów ochrony roślini nawożenia płynnymi nawozami w małych i średnich gospodarstwach rodzinnych. Są one szczególnie przydatne do przeprowadzania zabiegów w trudnych warunkach terenowych i na mniejszych areałach, gdzie użycie opryskiwaczy zaczepianych nie jest możliwe lub jest ekonomicznie nieuzasadnione. Szeroki wybór spośród różnych pojemności zbiorników i długości belki polowej, bogate wyposażenie standardowe i dodatkowe sprawia, że opryskiwacze zawieszane mogą zadowolić nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Zobacz szczegóły

Opryskiwacze przyczepiane APOLLO

Opryskiwacze przyczepiane z serii APOLLO są przeznaczone do wykonywania zabiegów ochrony roślin i nawożenia płynnymi nawozami w średnich i dużych gospodarstwach rodzinnych. Sa one propozycją dla rolników, dla których dużą rolę odgrywa umiarkowana cena zakupu połączona z wysoką jakością opryskiwacza. Duży wybór spośród szerokiej oferty belek polowych, bogate wyposażenie standardowe i dodatkowe sprawia, że opryskiwacze przyczepiane z serii APOLLO są także propozycją dla bardziej wymagających użytkowników. Mała masa i nisko położony środek ciężkości opryskiwacza pozwala na wcześniejsze wykonywanie wiosennych zabiegów zwłaszcza na tereneach o wysokim poziomie wód gruntowych lub na pochyłościach terenu,na których użycie ciężkich opryskiwaczy na wysokich kołach byłoby zbyt ryzykowne. 

Zobacz szczegóły