PERARD Urządzenia rolnicze

Przyczepa przeładowcza Intebenne

Interbenne to przyczepy zapewniające najwyższą wydajność prac oraz uniwersalność i praktyczność (możliwość stosowania do nawozów, materiału nasiennego itp.). Mogą one być wyposażone w komory podwójne lub potrójne o pojemności od 27 do 46 m³.

Zobacz szczegóły

Rozrzutniki obornika Optium

Seria Optium CE z wąską skrzynią obejmuje 9 modeli o objętości pomiędzy 9 a 21 m3. Wszystkie skrzynie posiadają górny profil który wzmacnia sztywność skrzyni i jednocześnie stanowi osłonę dla przewodów hydraulicznych i elektrycznych. Solidna skrzynia jest wyposażona standardowo w przyspawane błotniki.

Seria rozrzutników Optium CE obejmuje 3 modele; „K”. „L” i „SL” K – pojemność 9-13m3. W ałki o średnicy 700 mm z podwójną  spiralą.

L – pojemność 13-15m3.  Wałki o średnicy 860 mm z podwójną spiralą.
SL– pojemność 16-18m3. Wałki o średnicy 1050 mm z podwójną spiralą.
K i L mniejsze adaptery pozwalają zachować dokładny rozrzut przy jednoczesnym dostosowaniu szerokości roboczej.

Seria Optium CL obejmuje 3 modele o objętości od 20 do 30 m3

Zobacz szczegóły

Kosz przeładunkowy Trans-eXpress 500

Urządzenia Trans-eXpress to ruchome zasobniki umożliwiające ładowanie ciężarówki ze zwykłej skrzyni ładunkowej. Są one dostępne w postaci dwóch gam asortymentowych – Trans-eXpress 500 ze ślimakiem i Trans-eXpress 1 000 z przenośnikiem.

Zobacz szczegóły

Przyczepa przeładowcza X-Flow

Odpowiednio zaprojektowane aby zapewnić efektywną współpracę z najnowszą generacją kombajnów. X-Flow jest podstawowym narzędziem do optymalizacji i poprawy rentowności twoich zbiorów Zastosowanie ślimaka przeładunkowego o dużej średnicy sprawia, że możliwe jest znaczne obniżenie kosztów zbiorów. Szerokość maszyny oraz zastosowanie niskociśnieniowych, szerokich opon zapewnia doskonałą stabilność pracy w każdych warunkach, nawet w bardzo trudnym terenie.

Zobacz szczegóły

Kosz przeładunkowy Trans-eXpress TE 1000

Ten nowy przenośnik został opracowany w oparciu o zasobnik przeładunkowy Trans-eXpress – przeznaczony początkowo do przeładunku ziarna ze skrzyni na przyczepę ciężarówki. Ślimaki zostały zastąpione przez dwa przenośniki z taśmami gumowymi o szerokości 1 m. Przenośnik umożliwia obsługę wszelkiego rodzaju produktów, takich jak wióry drewniane, kiszonki, buraki, całe kolby kukurydzy, a nawet ziemniaki.

Urządzenie Trans-eXpress TE 1000 zapewnia optymalizację wydajności największych prac. Przyczepy zastępują ciągniki i skrzynie ładunkowe, wolniejsze w działaniu i bardziej kosztowne w zakresie jazdy drogowej. Podczas szczególnie trudnych prac, przyczepy nie wyjeżdżają z pola i nie zabrudzają dróg.

Urządzenie Trans-eXpress TE 1000 to niezbędne narzędzie dla wszystkich instalacji metanizacji, rozdrabniania drewna na wióry itd.

Zobacz szczegóły