Rostselmash Kombajny zbożowe i sieczkarnie

Kombajn zbożowy TORUM 740/760

TORUM 740 – wysokowydajny wirnikowy kombajn zbożowy, który pozwala zbierać rozmaite kultury na polach z dużą urodzajnością i trudnymi warunkami rolnymi. Dzisiaj TORUM 740 pracuje na dowolnych „trudnych” polach. Bez strat. Bez przestojów. Bez przeszkód. Ta maszyna od razu zaprezentuje zalety potężnej, uniwersalnej techniki, która nie cofa się przed trudnymi zadaniami. TORUM 740 pozwala zbierać rozmaite kultury rolne na polach z dużą urodzajnością i trudnymi warunkami rolnymi. Możliwości naszej maszyny wirnikowej już ocenili i jeszcze ocenią zawodowcy z branży rolnej. Wysoce efektywny, mało wymagający, prosty w obsłudze – i to jeszcze nie wszystko: TORUM 740 – to nie tylko dziecko postępu, to nowy etap ewolucji techniki rolniczej. On przeszedł próby w najtrudniejszych warunkach i dowiódł swojej efektywności.

Zobacz szczegóły

Kombajn zbożowy ACROS 580/560/540

Kombajny ACROS są wyposażone w żniwiarki serii Power Stream z szerokością roboczą 6, 7 i 9 m. Praktyka potwierdza, że zastosowanie tych żniwiarek redukuje straty wywołane przesypaniem i zapewnia równomierne doprowadzenie niezależnie od warunków pracy. Power Stream tworzy podstawę dla maksymalnej wydajności ACROS.

Zobacz szczegóły

Kombajn zbożowy ACROS 590 PLUS

w przygotowaniu

Zobacz szczegóły

Kombajn zbożowy VECTOR 420/410

Vector ma potężną, wyrazistą, można powiedzieć, muskularną sylwetkę. Wyraźne czyste krawędzie, napięte połączenia płaszczyzn wyróżnia ten kombajn wśród zwykłego rozpowszechnionego w ostatnim czasie bio-designu.

Zobacz szczegóły

Kombajn paszowy RSM-1401

RSM 1401 — innowacyjny superwydajny kombajn paszowy. Całkowicie spełnia wymagania dużych holdingów rolnych i farmerów, potrzebujących wysokowydajnego i efektywnego sprzętu. RSM 1401 jest zaprojektowany do gromadzenia 140 ton paszy silosowej na godzinę przy szybkości roboczej do 18 km/h. Może zapewnić gospodarstwu wysokojakościową paszę w dużych ilościach w najkrótszym czasie.

Zobacz szczegóły