Schaffer Ładowarki przegubowe


Ładowarki Schaffer to sprzęt do zadań specjalnych o podwyższonej żywotności. Gwarantujemy, że niezależnie od wybranej serii mają Państwo do czynienia z najwyższej klasy maszynami, które są synonimem niskich kosztów eksploatacji i wszechstronności.

Dlaczego ładowarki marki Schaffer?

Producent, firma Schaffer czerpie z najnowszych rozwiązań technologicznych, dzięki czemu oferowane przez nas ładowarki mogą pracować nieprzerwanie przez wiele godzin pod maksymalnym obciążeniem bez jakiegokolwiek ryzyka awarii. Maszyny charakteryzują się ponadto wysoką ergonomią - mogą pracować nie tylko w przemyśle budowlanym, przemysłowym, ale i ogrodnictwie. Po wybrane modele chętnie sięgają także przedsiębiorstwa odpowiadające za utrzymanie zieleni miejskiej oraz właściciele dużych i małych gospodarstw rolniczych.

Ładowarki marki Schaffer:

  • ustanawiają standardy rynkowe,
  • gwarantują 100-procentowe bezpieczeństwo pracy,
  • są łatwe w obsłudze.

Ładowarki SCHÄFFER 2020, 2024 oraz 2027

Maszyny kompaktowe są najbardziej popularną serią maszyn SCHÄFFER. Zostały one zbudowane z myślą o pracy na ograniczonych przestrzeniach. Mimo kompaktowej budowy nie ma tu żadnych kompromisów, jeżeli chodzi o niezawodność i ergonomię. Tak jak inne modele SCHÄFFER, maszyny kompaktowe są bardzo bezpieczne, a ich koszty utrzymania są niskie.
Dzięki temu spełniają wymagania użytkowników w dziedzinach takich jak rolnictwo, ogrodnictwo, urządzanie i utrzymanie terenów zielonych w tym jeździeckich, przemysł, jak również w przemysł budowlany.
Szeroki zakres osprzętu dodatkowego czyni te maszyny wyjątkowo wszechstronnymi.

Zobacz szczegóły

Ładowarki SCHÄFFER serii 3300/4300

Kompaktowe maszyny SCHÄFFER serii 3300/4300 są idealne do stosowania na ograniczonych przestrzeniach, gdzie wysoka moc i łatwość obsługi muszą się łączyć z kompaktowymi rozmiarami maszyny. Firma SCHÄFFER jest wiodącą firmą w tym segmencie rynku. Nasze kompaktowe maszyny mają bardzo wytrzymałą konstrukcję i można je użytkować w ekstremalnych temperaturach: od minus 30°C w Islandii do 45°C w Australii. Niezawodność i moc ładowarek SCHÄFFER jest dobrze znana.
Zakres wykonywanych przez nie zadań jest bardzo szeroki - od wykorzystania w rolnictwie, ogrodnictwie i przy pracach na terenach zielonych, w przemyśle budowlanym i magazynach, po używanie przez służby miejskie. To proste - za pomocą ładowarek SCHÄFFER można łatwo przenieść więcej w krótszym czasie.

Zobacz szczegóły

Ładowarki SCHÄFFER serii 4300, 5000, 5300 oraz 9300

Ładowarki uniwersalne, kołowe i teleskopowe o mocy od 14 kW (20 KM) do 154 kW (210 KM). Od 50 lat produkujemy i ulepszamy nasze ładowarki, aby sprostały wszystkim wymaganiom. Jesteśmy dziś jednym z najbardziej innowacyjnych i odnoszących sukcesy producentów na rynku ładowarek uniwersalnych, kołowych i teleskopowych o czym świadczy zadowolenie naszych klientów. Każdego dnia wprowadzamy nowe rozwiązania, wychodzące naprzeciw potrzebom użytkowników. Każda ładowarka Schäffer to wynik wielu lat doświadczeń i nowatorskich rozwiązań. Nasze produkty ustalają standardy w zakresie wyjątkowej niezawodności i bezawaryjności przy obniżonych kosztach eksploatacji przez cały okres użytkowania. Marka Schäffer zapewnia lepsze osiągi, wyższy stopień bezpieczeństwa i komfortową obsługę przez lata.

Zobacz szczegóły

Ładowarki teleskopowe serii: 400 T , 6300 T , 9300 T

Przegubowe ładowarki teleskopowe Schäffer to najbardziej udane maszyny w swojej klasie. Precyzyjne działanie w każdym terenie oraz wysokość podnoszenia i udźwig, jakich nie mają porównywalne maszyny dostępne u konkurencji. Zwarta konstrukcja, charakterystyczna dla wszystkich ładowarek Schäffer sprawia, że łatwo je użytkować, szczególnie w miejscach, gdzie potrzebny jest duży zasięg. Przyjazne dla użytkownika sterowanie to kolejna zaleta. Znana niezawodność wszystkich ładowarek Schäffer jest domeną także tych modeli. Co jest również istotne: wyglądają świetnie.


Ładowarki teleskopowe Schäffer: wydajność z przyszłości.

Zobacz szczegóły